KONST / Litografier / Färglitografi 12983233
nr 1298 3233
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Färglitografi, HC-upplaga (hors de commerce). Signerad, numrerad 10/60. Motivet: 32x48 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 16 december 2019
kl 18:38:45
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
500 kr
6
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
6
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
6
600 kr
800 kr
6
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
6
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz